ILC PNG 250

 

به نام ایران

 

بیانیه کنگره رهایی ایران در مورد انتخابات همیشه قلابی ریاست‌ جمهوری رژیم اشغالگران ایران

سیزدهمین دوره انتخابات همواره قلابی ریاست‌ جمهوری رژیم اشغالگران ایران روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰برابر با ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ در حالی برگزار شد که ملت بزرگ و ستمدیده ایران از مدتها پیش با شعار „نه به انتخابات قلابی” به استقبال خیمه شب بازی انتخابات رژیم سرکوبگر رفته بودند.

همانگونه که از پیش هویدا بود، ابراهیم رئیسی معروف به آیت الله مرگ، شکنجه‌ گر قاتل، یکی از چهار عضو „کمیته مرگ” به فرمان مستقیم خامنه‌ای خائن به عنوان رئیس جدید دولت نظام ولایی منصوب شد و انتخابات تنها با هدف بیعت گیری از مردم و ایجاد نمایشی دروغین در برابر دولت‌های خارجی برگزار شد. البته که ابراهیم رئیسی، یکی ازچهار عضو “کمیته مرگ” که به فرمان خمینی حکم اعدام هزاران هزار تن از ایرانیان را صادر کرده است، نه تنها جایگاهی در کاخ ریاست جمهوری ندارد، بلکه باید به جرم جنایت بر علیه بشریت محاکمه و زندانی گردد.

علی خامنه‌ای ایران ستیز در مدت سی سال فرمانروایی خود، ایران را به دوزخی هراسناک تبدیل کرده است و از هر فرصتی برای دهان کجی به ملت ایران استفاده کرده است. آخرین حیله شیطانی وی، قراردادن یک روحانی منفور، شکنجه گر و قاتل به عنوان رئیس دولت بود تا با همدستی وی، خون ‌ریزی و تروریسم را در ایران و سراسر جهان گسترش دهد.

در این میان حاکمان رژیم فاسد اسلامی خود اعتراف نمودند، پایینترین میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات مشاهده شده است. این رخداد نشانه پیروزی بزرگ و افتخار آمیز ملت ایران و گامی درخشان در عرصه مبارزات خشونت پرهیز آزادی‌خواهانه بوده و موجب شادمانی همه آزادی خواهان ایرانی است. زیرا با تمام ترفندها، فشارها و حقه بازیهای رژیم، بر اساس گزارشهای هم‌میهنان و برخی از سران سرکوبگر نظام و بر خلاف مهندسی و آمار سازی رژیم نفرت انگیز جمهوری اسلامی، کمتر از۱۰ در صد ملت ایران به پای صندوق‌های تقلبی رای رفته و درصد قابل توجهی نیز با آرای باطله و مخدوش صندوق‌ها را پر کردند.

کنگره رهایی ایران به ملت بزرگ ایران، بویژه آنانی که درخانه ماندند تا فریاد رسای نه به جمهوری اسلامی و نه به انتخابات قلابی خود را به گوش حاکمان جنایتکار و خامنه‌ای خائن برسانند، شاد باش می‌گوید. مردم ایران همبسته نشان دادند فریبکاریها وخیمه شب بازیهای انتخاباتی رژیم خامنه‌ای را دیگر بر نمی‌تابند و برای برکناری آنها آماده و همراه شده‌اند.

اکنون زمان آن فرا رسیده که ملت شریف ایران با آغاز و حمایت از اعتصاب‌های سراسری و اعتراض‌های گسترده و میلیونی، سرنگونی رژیم فاسد و تبهکار خامنه‌ای را رقم زنند.

 

پاینده ایران

زنده باد ملت دلیر ایران

کنگره رهایی ایران