ILC PNG 250

آگاهینامه درباره ممنوعیت خرید واکسن کووید ۱۹

 

هم‌میهن گرامی،

سخنان تلویزیونی سید علی خامنه‌ای در صبح روز آدینه نوزدهم دی‌ ماه ۱۳۹۹ برابر با هشتم ژانویه ۲۰۲۱، بار دیگر ضمیر پلید و سرشت ناپاک این اشغالگران را بر همگان آشکار نمود. خامنه‌ای در سخنان خود ثابت کرد که زمام امور مملکت تنها در دستانِ به خونِ آغشته‌ او قرار دارد و نه تنها سلامت و رفاه، بلکه جان مردم هم در سیاستها و افکار وی کمترین اهمیتی ندارد. او با اعلام رسمی ممنوعیت خرید و استفاده واکسنهای فایزر بیون‌تک، مدرنا و آسترازنکا، و دخالت مستقیم در نظام بهداشتی کشور که کمترین دانشی از آن ندارد، بار دیگر دشمنی خود را با ملت ایران اعلام و این دشمنی را وارد مرحله نسل کشی نمود.

بر خلاف ادعاهای بی اساس خامنه‌ای جنایتکار، واکسنهای یاد شده توسط شرکتهای معتبر و نهادهای تحقیقاتی - علمی شناخته ‌شده و مورد اعتماد جهانی، تولید و نتایج تحقیقات آن‌ها توسط یک گروه سوم از محققین و دانشمندان بیطرف مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین همه ‌اطلاعات و گزارشات به‌ صورت شفاف در قالب مقالات علمی منتشر و در جلسات نقد و بررسی متعددی بصورت زنده در سراسر دنیا پخش‌ شده است. بسیاری از کشورها ازجمله بریتانیا، آلمان و ایالات متحده و کانادا پیش از آغاز سال نوی میلادی واکسیناسیون گسترده و رایگان شهروندان خود را آغاز کرده‌اند.

بدیهی است خامنه‌ای جنایتکار، ‌تنها از روی کینه شخصی و به قصد انتقام گیری از ملت آزادی خواه ایران، که در قیام‌های شجاعانه خود بویژه در آبان ۹۸ فراموش نشدنی، خواستار سرنگونی و براندزی جمهوری اسلامی بودند، این سخنان را ایراد کرده است.

کنگره رهایی ایران این اقدام غیر علمی، غیر انسانی و کینه توزانه خامنه‌ای را بشدت محکوم کرده ، او و تمامی دست اندر کاران حکومتی را مسئول مرگ هر یک از هم میهنان گرفتار با بیماری کووید نوزده دانسته و به جوامع جهانی هشدار می‌دهد که خامنه‌ای با استفاده از ویروس کرونا نقشه نسل کشی و قتل عام گسترده مردم ایران را در سر دارد.

پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
کنگره رهایی ایران
۲۰ دی ۱۳۹۹ برابر با ۹ ژانویه ۲۰۲۱