بیانیه کنگره رهایی ایران در اعتراض به احکام بدوی و وحشیانه جمهوری اسلامی ملت ستیز در ایران

 

هم‌میهن گرامی،

نهادهای هراس افکنی و سرکوب جمهوری پلید اسلامی در ایران کماکان قربانی می‌گیرد. بر اساس گزارش‌ها اینبار قوه انتقام گیری خامنه‌ای از ملت دلیر ایران با ریاست آخوند رئیسی کمر به قتل نوید افکاری جوان ورزشکار و کاندیدای تیم ملی کشتی ایران بسته و او را به همراه برادرانش محکوم به مجموعا به ۸۷ سال ۹ ماه زندان، تحمل ۲۲۲ ضربه شلاق و دوبار حکم اعدام  نموده است. بنا به گفته خانواده افکاری، نوید و وحید با هدف اخذ اقرارهای اجباری به شدت در محل آگاهی شیراز که بسیار بدنام است، شکنجه شده‌اند و حتی اظهارات شاهدین در مورد ضرب ‌و شتم و شکنجه آنها در پرونده درج گردیده، اما این اظهارات مورد توجه دادگاه قرار نگرفته است.

بدیهی است حکم دوبار اعدام برای نوید افکاری و همچنین اعدام مظلومانه مصطفی صالحی با اتهام واهی قتل بسیجی و ... همه نشانه‌ هایی از استیصال و بن بست رژیم در اداره کشور و نشانه بارزی برای اصلاح ناپذیری آن است و این رفتار بزدلانه نه تنها باعث ایجاد وحشت جوانان دلیر و جان بر کف ایران زمین نخواهد شد بلکه یکایک جان فداییان راه آزادی میهن را تبدیل به قهرمانان جاوید در تاریخ ایران خواهند نمود.

کنگره رها ایران به مسئولین و بدنه دستگاه های پوسیده  باصطلاح قضایی و اجرایی  رژیم جمهوری اشغالگر ایران در مورد صدور احکام اعدام هشدار می‌دهد: تا فرصت باقیست بخود آیید چرا که فروپاشی حکومتتان بی شک و بسیار نزدیک است و خاطر نشان می‌سازیم برای آنکه در فردای رهایی ایران  از چنگال رژیم خونخوار جمهوری اسلامی مورد عفو ملت قرار گیرند،  ندای حق طلبی ملت را شنیده و در تقابل با مردم قرار نگیرند.

 

پاینده ایران

زنده باد ملت دلیر ایران

کنگره رهایی ایران