هم‌میهن گرامی،

پس از کشتار بی‌رحمانه هزاران تن از هم‌مینهان بیگناه‌مان در خیزش فراموش نشدنی آبان ‌ماه ۹۸ و ۱۷۶ تن بر اثر شلیک موشک‌های سپاه پاسداران به هواپیمای مسافربری اوکراینی در نزدیکی تهران، اینک شاهد دست‌َکم کشته شدن ۱۹ و مجروح شدن ۱۵ تن از خدمه ناوچه کُنارک در خلال رزمایش دریایی در آبهای جاسک  هستیم.

با توجه به اظهار نظرهای گوناگون از سوی ارتش و مقامات مسئول جمهوری اسلامی، همانند فجایع مشابه گذشته، فرقه تبهکار رویه کتمان حقایق را در باره این حادثه مرگبار در پیش گرفته است. بر اساس گزارشات اعلام شده رسانه‌های دولتی، ناوچه کُنارک با شلیک اشتباهی موشکی از سوی ناو جماران تحت فرماندهی سپاه پاسداران مورد اصابت قرار گرفته و در ویدیویی که ارتش از این حادثه منتشر کرده، علت را نقص فنی موشک یا جنگ الکترونیکی دشمن اعلام نموده است. نقص فنی و متهم کردن دشمن توسط حاکمیت جمهوری اشغالگر اسلامی در ایران  دست آویزی تکراری برای فرار از بیان حقایق است. علت واقعی این حادثه مرگبار هر چه باشد بار دیگر گستردگی بی کفایتی و ناکارآمدی حاکم بر بخشهای گوناگون حکومت آخوندی در ایران را نمایان می‌سازد.

سازمان‌های هما-همگرایی ملی ایرانیان افزون بر دلارامی به خانواده های جانباختگان، و آرزوی بهبودی هرچه زودتر مجروحان ناوچه کُنارک، امیدوار است این حادثه دردناک، موجب بیداری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی شده تا با توجه به عواقب خونبار جنگ افروزی و رجزخوانی‌های این فرقه تبهکار، به مبارزات ملت ایران برای رهایی ایران و ایرانی از اهریمن شوم حکومت اشغالگر جمهوری اسلامی بپیوندند.

پاینده ایران

زنده باد ملت دلیر ایران

هما – همگرایی ملی ایرانیان

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ برابر با ۱۳ می ۲۰۲۰