هم میهن گرامی
 
به آگاهی میرساند روز  سه شنبه سوم مارس هیأت بلند پایه ای  از کنگره رهایی ایران باتفاق تنی چند از دیگر اعضای هما (همگرائی ملی ایرانیان)  متشکل از دکتر حسن کیان زاد، دکتر بهرام آبار، (دکتر ایمان فروتن بصورت آنلاین) بانو شیوا مقدم، جناب منوچهر مهرپویان، دکتر داریوش وثوق و آقای پویا بهرامی طی نشستی با آقای رادوسلاو سیکورسکی عضو کمیته روابط خارجی اتحادیه اروپا، عضو کمیته های جانبی دفاع و امنیت، رئیس هیئت روابط اروپا با ایالات متحده و قائم مقام هیئت روابط با هندوستان ، دیدار و گفتگو کردند.
بر اساس برنامه قبلی قرار بود این نشست در مقر اصلی اتحادیه اروپا برگزار شود، اما به دستور کمیسر ارشد اتحادیه اروپا اورسلا فون‌درلاین، کلیه نشست‌ها و ملاقات‌های از پیش برنامه ریزی شده در اتحادیه اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو گردید. با اینحال با همکاری دفتر آقای سیکورسکی و نمایندگان کنگره رهایی ایران، نشست فوق در یک محل خصوصی صورت پذیرفت. در این نشست  در مورد موضوعات مهم اعم از نقض حقوق بشر، قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی اتحادیه اروپا، خروج فوری اتحادیه اروپا از توافق برجام، قطع روابط دیپلماتیک با جمهوری اسلامی، پشتیبانی از جنبش‌های آزادی خواهانه ملت گفتگو شد و همچنین با ایشان در مورد قدم‌های بعدی برای دستیابی به‌ آزادی و دموکراسی بحث و تبادل نظر گردید.
در این نشست همچنین نامه سازمان‌های هما به سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه اروپا و درخواست کمک از آنان برای ملت بی‌دفاع ایران در مقابل ویروس کرونا نیز تقدیم ایشان گردید.
 
 
پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
 
پنجم مارس ۲۰۲۰

سایکورسکی