هم‌میهن گرامی،
خبرها حاکی از آن است که حکم اعدام ۳ تن از دلاوران ایرانی از سوی قاضی ابوالقاسم صلواتی به نام‌های:
امیر حسن مرادی، فرزند محمد، متولد ۱۵ امرداد ۱۳۷۳، سعید تمجیدی، متولد ۱ خرداد ۱۳۷۱، محمد رجبی، فرزند اسماعیل، متولد ۲۱ امرداد ۱۳۷۳ داده شده است.
وکلای مدافع این باز داشت شده‌گان، اتهام آنها را از سوی  قاضی صلواتی که خود به علت دست داشتن در نقض گسترده حقوق شهروندان ایرانی در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا قرار دارد، «مشارکت در تخریب به قصد مقابله با نظام جمهوری اسلامی» بیان کرده‌اند. بستگان و خانواده این بازداشت ‌شده‌گان میگویند که «هر سه آنها زیر شکنجه وادار به اعتراف شده‌اند». این سه جوان پیشتر در تاریخ ۲۵ آبان‌ ماه در جریان اعتراضات آبان‌ ماه نسبت به گران شدن بنزین در محله ستار خان تهران شرکت داشته‌اند.
ما سازمان های سیاسی در همگرایی ملی ایرانیان «هما»، یک چنین اعتراف گیری در زیر شکنجه را از سوی بیداد گران جمهوری اسلامی محکوم کرده و در این راستا احکام صادر شده را، جنایت بر علیه بشریت می‌شماریم. ما از نهادهای جهانی حقوق بشری و سازمان ملل متحد و کشورهای آزاده جهان خواستاریم که هر چه زودتر برای نجات جان این ۳ جوان دلاور و آزادیخواه به دفاع برخاسته و از اجرای احکام داده شده اعدام به هر گونه‌ای که میتوانند جلوگیری نمایند.
 
پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
هما (همگرایی ملی ایرانیان)‏
 
هفدهم اسفند یکهزار و سیصد و نود و هشت
هفتم مارس دوهزار و بیست