بیانیه در مورد جاوید نامان جانباخته خیزش ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۸

هم‌میهنان گرامی:
 
بیست و پنجم آبان ماه ۱۳۹۸ آغاز باشکوه ترين گردهمائی اعتراضی مردمی در تاريخ کشورمان می‌باشد. مردم، خشمگین از چهل سال تبهکاری ولایت فقیه و رژیم جمهوری اسلامی به خيابانها آمدند تا به فرمانروایان فاسد حاکم بر کشور بگویند که حکومت جمهوری اسلامی باید برود و آنها این رژیم وحاکمان جنایتکارش را نمی‌خواهند.
 
پاسخ به مردمی که به اعتراضات مسالمت آميز دست زده بودند، گلوله داغ بود. سران رژیم دراین روز و روزهای بعد آن،  فرمان به کشتار مردم بی‌دفاع داده، کودک و بزرگ، زن و مرد، پیر و جوان ایرانزمین را به خاک و خون کشاندند. این دشمنان ایران و ایرانی بیش از هزار تن را کشته و هزاران آسیب دیده بجای گذاشته و بیش از ده هزار تن را به اسارت گرفتند.
 
این شمار شوک آور کشته ها، اسرا  و زخمیان، نشانگر بی تفاوتی شرم آور حکومتگران امام زمانی به جان شهروندان و ترس وافر از سقوط حاکمیت آنهاست.
 
دراين ميان یکی از نخستین افراد جان باخته، جاوید نام "پویا بختیاری"  جوانی ۲۷ ساله با شلیک مستقیم گلوله به سر او، در روز شنبه، ۲۵ آبان ماه در مهرشهر کرج از پای درآمد. ناهید شیرپیشه، مادر پویا بختیاری که همراه فرزندش به تظاهرات رفته بود؛ میگوید من فکر میکردم تیرها مشقی هستند وکسی کشته نمی شود، اما گلوله ها واقعی بودند، بویژه سر پسر مرا هدف گرفتند و دانسته او را کشتند.
 
پویا بختیاری با کلام دلیرانه‌اش پیش از جان باختن، سمبل جانباختگان جنبش آزادیخواهانه آبان ماه سال ۹۸  ايران شد، جنبشی که کماکان ادامه دارد.
سازمان‌های هما "همگرایی ملی ایرانیان" با توجه به  خواسته مادر و پدر پویا بختیاری برای شرکت در مراسم یاد بود چهلمین روز درگذشت فرزندشان و پشتیبانی شاهزاده رضا پهلوی از شرکت در مراسم چهلم پویا بختیاری و دیگر جان‌ باختگان خیزش آبان ماه که آنرا یک مسئولیت شهروندی برای ایرانیان ابراز داشته اند، از هم‌میهنان و عاشقان ایران دعوت می‌نماید تا با گردهمایی‌ های گسترده در خیابانها و بهرگونه که شایسته میدانند مراسم یاد بود چهلم  پویا بختیاری و دیگر جان باختگان راه آزادی میهن را برگزار و نام و یاد این فرزندان برومند ایران را جاودانه سازند.
 
 
۲۲ آذر ۱۳۹۸
پاینده ایران – زنده باد ملت دلیر ایران

هما - همگرایی ملی ایرانیان