اعضای شورای مرکزی کنگره رهایی ایران

شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران

 

شورای مدیریت مرکزی عالی‌‌ترین رکن کنگره و از سوی انجمن هموندان با اکثریت آرا انتخاب و مسئولیت اداره عمومی کنگره را بر عهده دارد. تعداد هموندان شورای مدیریت مرکزی شامل ۵ هموند اصلی و ۱ هموند جانشین می‌باشد. ماموریت شورای مدیریت مرکزی از زمان اعلام نتایج انتخابات یک سال تمام است.

 

شیوا مقدم - رئیس شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران

شیوا مقدم رئیس شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران متولد تهران و در خانواده ای هنرمند، فارغ التحصیل رشته ایرانشناسی و موزیکولوژی دانشگاه آزاد برلین Freie Universität Berlin و رشته تعلیم و تربیت و ترجمه در دانشکده آلیس سالومون Alice Salomon Hochschule.
از بنیان گزاران کانون موسیقی دانان و هنرمندان ایرانی 1985 برلین با هدف پشتیبانی از هنر و هنرمندان ایرانی بویژه هنرمندان درونمرز و کمک به ارتقاء و آموزش و پروش فرهنگ و هنر ایرانی در جامعه برونمرز.
همکاری و کمک به مبارزان در بخش های فرهنگی و سیاسی از سال ۱۳۵۷ تا کنون با هدف براندازی رژیم فاسد و تبهکار حاکم بر ایران
   
دکتر بهرام آبار - عضو شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران
دکتر بهرام آبار دکتر بهرام آبار، زاده تهران، متاهل و دارای دو فرزند ساکن آلمان. تحصیلات دبستان و دبیرستانی در تهران، تحصیلات عالی در دانشگاه لودویگ ماکزیمیلیان مونیخ آلمان. آخرین مدرک "پی اچ دی" در میکروبیولوژی و ایمونولوژی پزشکی. فوق تخصص در ملکولار ویرولوژی پزشکی. از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴ تدریس و تحقیق در دانشکده پزشکی دانشگاه مونیخ. از سال ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۶ تدریس و تحقیق در دانشکده پزشکی دانشگاه کلن. از سال ۱۹۷۶ دانشیار دانشکده پزشکی دانشگاه ملی تهران، سرپرست آزمایشگاه بیمارستان وابسته به دانشکده پزشکی دانشگاه ملی تهران، همزمان سرپرست علوم آزمایشگاهی دانشکده پزشکی دانشگاه ملی تهران و سرپرست گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه ملی تهران. سال ۱۹۸۶ بعلت فعالیت سیاسی بر علیه رژیم و مشکلاتی که با انجمن های اسلامی دانشگاه ملی بوجود آمده بود ایران را ترک نموده در آلمان در کمپانی بایرلورکوزن با عنوان متخصص عفونت های ویروسی استخدام گردید. وی پس از سی سال خدمت بازنشسته شده بعنوان مشاور همکاری نمود. وی فعالیت سیاسی بر علیه حکومت اسلامی اشغالگر ایران را در برونمرز با همکاری بسیاری گروه های مخالف رژیم آغاز نمود. ایشان پس از تاسیس سازمان ایرانیان سکولاردموکرات (۲۰۱۱) در جون ۲۰۱۴ (خرداد ۱۳۹۳) ، تاسیس و موجودیت حزب سکولار دموکرات را اعلام نمود. نوشته ها، مقالات وکلیپ های ویدئویی ایشان برعلیه رژیم اشغالگر ایران در اینترنت منتشر شده‌اند.
   
 دکتر فریبا اعتماد - دبیر شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران
717 6080197c9cb2b

تحصیل در رشته دام پزشکی در دانشگاه تهران و دانشگاه مونیخ - آلمان. فعالیت های حقوق بشری در کمک به پناهندگان. همکاری با نهادهای مختلف سیاسی.

   
سهام سیاوش - خزانه‌دار شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران
Saham Siavash
   
 دکتر جاوید جوان - عضو شورای مدیریت مرکزی کنگره رهایی ایران
Javid Javan